Ohňostroje pro firmy, města i soukromé akce Vysočina a celá ČR

Dovolte abychom Vám představili naši firmu. Zaměřujeme se na realizace ohňostrojů k nejrůznějším příležitostem. Mezi naše zákazníky patří města, firmy i soukromé osoby.

Naši činnost směřujeme především na Vysočinu, ale nejsou výjimkou ani akce organizované v jiných částech České republiky.

Ohňostroje pro firmy, města i soukromé akce Vysočina – profesionální tým

Jsme především profesionálně sehraný tým. Ohňostroje realizujeme individuálně podle místa konání a požadavků našeho zákazníka. Takový ohňostroj pak dokážeme odpálit nejen z volného prostranství ale i z nejrůznějších budov, hradů, zámků a podobně.

Využíváme, profesionálních odpalovacích zařízení, k sestavení ohňostroje využíváme nejrůznějších efektů, od těch odehrávajících se na zemi až po efekty ve vysokých výškách. Vše je závislé pouze na Vaší a naší fantazii.

Ohňostroje Vysočina - Jak velké ohňostroje realizujeme?

Díky našim zkušenostem jsme schopni realizovat ohňostroje pro jakoukoliv příležitost i s doprovodem hudby. Takový ohňostroj může být v řádu několika minut až po desítky minut. Samozřejmě rozsah ohňostroje vždy nastavíme podle požadavků našeho zákazníka.

Ohňostroje Vysočina – pořádáme:

  • Novoroční ohňostroje pro města a obce
  • Ohňostroje k nejrůznějším výročím a slavnostem
  • Ohňostroje pro firmy k různým příležitostem
  • Svatební ohňostroje
  • Ohňostroje k narozeninám
  • Interiérové pyrotechnické efekty pro koncerty a festivaly

Ohňostroje Vysočina – jaká je cena ohňostroje?

Samozřejmě ceny jsou velice individuální. Cenový rozsah ohňostrojů realizovaných našim týmem se pohybuje od několika tisíc až po desítky tisíc korun. Pro přesnou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat, je ZDARMA.