Firemní ohňostroje Vysočina

Dalším z našich zaměření je také pořádání ohňostrojů pro firmy a podnikatele. Ohňostroje jsou dnes využívány například k příležitosti otevření pobočky, při představování produktů nebo během firemních rautů. Kromě standardního ohňostroje dokážeme také zapálit nejrůznější nápisy a loga, osvětlit prostranství pochodněmi nebo využít tzv. interiérové efekty, které najdou své využití například při prezentaci produktů na podiu.

instalace hořícího nápisu

Firemní ohňostroje Vysočina - Hořící napisy, loga a další texty

Dokážeme instalovat nejrůznější hořící nápisy, jako jsou loga firem, názvy produktů, datumi výročí a jiné další texty. Tuto službu můžete využít nejen pro firemní prezentaci, ale také pro jiné příležitosti, jako jsou výročí svateb, narozeniny, městské slavnosti a další.

Nápisy zhotovujeme na míru, tedy záleží pouze na Vaší představě.

 
Instalace hořícího nápisu

Firemní ohňostroje Vysočina – Individuální řešení ohňostrojů

Samozřejmostí je vždy individuální přístup ke každé zakázce. Vše dokážeme dokonale přizpůsobit Vašim požadavkům a podtrhnout tak Vaši prezentaci originálními a nevšedními efekty pomocí pyrotechniky.

 

Firemní ohňostroje Vysočina:

  • Ohňostroje na firemní večírky a rauty
  • Doplnění prezentace produktů
  • Slavnostní ohňostroje k otevření firem a poboček
  • Ohňostroje k výročí firmy a další

Cenové kalkulace ohňostrojů a poradenství ZDARMA

Díky našim bohatým zkušenostem Vám rádi poradíme v dané problematice, na základě Vašeho rozpočtu doporučíme nejzajímavější řešení nebo zpracujeme kalkulaci. Pokud nad soukromým ohňostrojem uvažujete kontaktujte nás

 

Zavolejte na tel: +420 608 711 348 nebo Napište nám email