Pyrotechnická show pro koncerty a festivaly Vysočina

Kromě standardních ohňostrojů zařazených do programu Vašeho koncertu či festivalu dokážeme také pomocí interiérových efektů zpestřit přímo samotné vystoupení. Návštěvníci si tak budou moci užít hudbu doplněnou o množství pyrotechnických efektů.

Pyrotechnická show v interiéru i exteriéru

Pyrotechnikou dokážeme doplnit vystoupení ve venkovních i vnitřních prostorách. Zkušenosti máme z koncertů i divadelních představení a celá pyrotechnická show se může odehrávat nejen na jevišti ale i v okolí doplněná o nejrůznější ohněpády fontány a další překrásné efekty.

Pyrotechnická show pro koncerty a festivaly Vysočina – individuálně a komplexně

Naší doménou je především individuální řešení. Máme bohaté zkušenosti z realizací nejrůznějších ohňostrojů a pyrotechnických show, proto pokud si nejste jistí Vašimi požadavky a představami, neváhejte nás kontaktovat a určitě společně vymyslíme vhodné řešení. Samotné realizace provádíme komplexně. Dodáme potřebný materiál i techniku, můžeme zajistit hudební doprovod pro samostatné ohňostroje a zajistíme také celou organizaci spojenou s přípravou a bezpečností.

Cenové kalkulace ohňostrojů a poradenství ZDARMA

Díky našim bohatým zkušenostem Vám rádi poradíme v dané problematice, na základě Vašeho rozpočtu doporučíme nejzajímavější řešení nebo zpracujeme kalkulaci. Pokud nad soukromým ohňostrojem uvažujete kontaktujte nás

 

Zavolejte na tel: +420 608 711 348 nebo Napište nám email